Lamar Porselen ile iç ve dış mekanları şıklıkla buluşturabilir, Lamar renkleri kalite ve estetiği bir arada arayanların tercihidir. Size özel tasarımlarıyla Lamar Porselen, mekanlarınızı göz alıcı bir şekilde dönüştürmek için ideal bir seçenektir. Bu sayfada Lamar renklerini inceleyebilirsiniz.

Koleksiyon

LAMAR Porselen Tezgah

Lamar Porselen Mutfak Tezgahı, hem dayanıklılığı hem de estetiğiyle mutfaklarınıza şıklık katacak bir seçenektir. Lamar’ın yüksek kaliteli porselen malzemeleriyle üretilen bu tezgahlar, uzun ömürlü bir çözüm sunar.

Lamar Porselen Tezgahlar, günlük kullanıma dayanıklı bir yüzey sağlar. Çizilmelere, lekelere ve sıcaklık değişimlerine karşı direnç gösterirler. Ayrıca, dayanıklı yapısı sayesinde uzun yıllar boyunca ilk günkü gibi görünecektir. Bu tezgahlar, mutfaklarınızı kullanırken size güvenli ve sağlam bir alan sunar.

Lamar Porselen ürünleri, çevre dostu bir yaklaşımla üretilir. Üretim sürecinde sürdürülebilirlik ilkeleri gözetilir ve doğal kaynakların korunması ön plandadır. Bu sayede, çevresel etkiler minimum seviyede tutulur ve yeşil binaların gerekliliklerini karşılayacak şekilde tasarlanır.

Lamar porselen fiyatları uygulama yapılacak alan ve işçilik gibi faktörler esas alınarak belirlenir. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Lamar porselen plakaları standart olarak 80×320 ve 160×320 ebatlarında üretilmektedir.

700’DEN
FAZLA RENK

İLETİŞİM

TELEFON
Sabit : 0(216) 561 96 14
Tel : 0(542) 130 32 37
E-POSTA
info@canstone.com.tr
adRES
Büyükbakkalköy Mah. Ferhatpaşa Yolu Cad. No: 30 Maltepe/İstanbul
SOSYAL MEDYA
Teklif Alın
Teklif Alın
Scan the code
Size nasıl yardımcı olabiliriz?